CHEVAK Cheb, a.s., Tršnická 4/11, 350 02 Cheb,
Kontakty
Zákaznická centra Plánované odstávky Nahlásit poruchu

AKTUALITY

26. 02. 2015

Výběrová řízení


01. 06. 2014

Intenzifikované ČOV v Chebu a Mariánských Lázních v rámci realizace skupinového projektu "Chebsko-environmentální opatření" zahájily k 1.6.2014 trvalý provoz

 

Banner OPZP_Fond soudrznosti_CMYK.jpg

V Chebu, Františkových Lázních a Mariánských Lázních byla v rámci skupinového projektu "Chebsko-environmentální opatření" realizovaná  výstavba tří projektů se zaměřením na intenzifikaci ČOV v Chebu, včetně zabezpečení rovnoměrného přečerpávání odpadních vod z kanalizace města Františkovy Lázně, dále na odvedení odpadních vod z území městské části Chebu-Švédského vrchu a na intenzifikaci ČOV v Mariánských Lázních. Stavba byla dokončena 27.3.2013. Po ukončení zkušebního provozu jsou k 1.6.2014 obě čistírny odpadních vod uvedeny do trvalého provozu.


31. 12. 2013

Prodej administrativní budovy Klostermannova Aš

Máte zájem o koupi administrativní budovy Klostermannova Aš? Prohlédněte si přiloženou fotodokumentaci a prodejní podmínky.


01. 05. 2013

CHEVAK Cheb, a.s. podporuje výukové projekty se zaměřením na tvorbu a ochranu životního prostředí

Podílejte se aktivně na tvorbě a ochraně našeho životního prostředí vašimi nápady! Vodohospodářská společnost CHEVAK Cheb, a.s. schválila novou strategii budování značky firmy podporou výukových školních i mimoškolních projektů se zaměřením na tvorbu a ochranu životního prostředí.


28. 10. 2012

Chcete vědět více o rozvojových investicích?

Přečtěte si zásady pro podporu rozvojových investic a rovnou o ně zažádejte pomocí přiloženého formuláře.