Úplná uzavírka provozu v ulici V Lipách, Cheb
uplná uzavírka
Společnost CHEVAK Cheb, a.s., informuje občany o plánované úplné uzavírce komunikace z důvodu provádění stavebních prací na vodohospodářské síti.
V nejbližším období dojde k omezení provozu v ulici V Lipách v Chebu. Práce si vyžádají dopravní opatření, za která se předem omlouváme a děkujeme za pochopení.
Název stavby / důvod dopravního omezení: Oprava vodovodního řadu
Místo stavby / dopravního omezení: ul. V Lipách, Cheb
Předpokládaný termín dopravního omezení: 25.5.-22.6.2026
co se bude opravovat
Předmětem prací je nezbytná oprava inženýrských sítí v této lokalitě. Tato investice je nutná pro zajištění bezporuchového provozu vodovodu a pro předcházení případným haváriím či poruchám v budoucnu.
jak bude omezen provoz
- ⛔ Ulice V Lipách (úplná uzavírka): V dotčeném úseku bude platit úplná uzavírka provozu pro veškerou dopravu. Vjezd bude povolen pouze vozidlům stavby a po dohodě se zhotovitelem také pro složky IZS.
- 🚫 Zákaz zastavení: V místě provádění prací bude platit dočasný zákaz zastavení vozidel, aby byl zajištěn manipulační prostor pro techniku a bezpečnost pracovníků.
- 🚧 Objízdná trasa: Prosíme řidiče, aby sledovali dočasné dopravní značení, které je navede na náhradní trasu.
přístup k nemovitostem a provozovnám
Přístup pro rezidenty k jejich nemovitostem bude zachován v závislosti na aktuálním technologickém postupu prací (např. s využitím přejezdových plechů). Konkrétní informace o postupu stavby budou dotčeným obyvatelům poskytnuty přímo na místě. Podrobné informace naleznete v oznámení o uzavírce na stránkách města Cheb.
Děkujeme vám za pochopení a omlouváme se za případné komplikace, které mohou tato dopravní omezení způsobit. Vaše trpělivost a spolupráce jsou pro nás velmi důležité.
Společnost CHEVAK Cheb,a.s.

