Poruchy: 354 597 111 nebo 739 543 471 | Zákaznická linka: 354 414 200 chevak@chevak.cz

Služby

Vodovody

Mapa územní působnosti, přípojky, zřízení nové přípojky, vodoměry, osazování, výměny, samoodečty, služba dálkových odečtů, ceníky, kohoutková voda, zajímavosti.

Kanalizace

Mapa územní působnosti, kanalizační přípojky, zřízení nové kanalizační přípojky, odvoz a likvidace odpadu, co do kanalizace nepatří, ceník vodného a stočného.

Laboratoř

Odběry a rozbory vzorků, odpadní vody (např. z domovní ČOV), odpadní vody z lapáku tuků a ORL, pitné vody (např. z domovních studní, povrchové vody (např. rybníky).

Doprava

Vývozy septiků a ČOV (čističek odpadních vod), čištění kanalizací a svodů, dovoz pitné vody a dovoz materiálu.

Fakturace

Zálohy, způsob úhrady záloh a faktur, vyúčtování záloh, reklamace faktur, neuhrazené pohledávky, vzorový dokumenty faktury a další.

Ceníky

Vodné a stočné, likvidace odpadních vod, speciální doprava a ostatní služby, vyhodnocení kalkulací a další informace o cenách vody.

Vyjadřovací portál

Nullam feugiat, turpis at pulvinar vulputate, erat libero tristique tellus, nec bibendum odio risus sit amet ante. Phasellus rhoncus. Aliquam id dolor. Phasellus rhoncus.

Akcionáři

Dokumenty ke stažení a podklady týkající se valných hromad (pozvánky, jednací a hlasovací řád, protinávrhy akcionářů, zápisy), výročních zpráv, dalších informací a sdělení „nejen“ pro akcionáře.